Baneris viršutinis (478 x 060 px)

Pokalbiai „prie kavos puodelio” su...
Ar jums reikalingas lazeris? Dažniausia su žodžiu „lazeris“ asociacija siejasi su A. Tolstojaus romano „Inžinieriaus Garino hiperboloidas“ herojum inžinieriumi Garinu. O kaip teisingai pasirinkti lazerį? sužinoti...
 

Sveiki atvykę į pirmąjį informacinį portalą apie reklamos paslaugas Lietuvoje!

Mes džiaugiamės, galėdami pristatyti informaciją, kuri, tikimės, bus Jums naudinga:
- Pokalbiai su reklamos gamintojais ir vartotojais …
- Pokalbiai su dizaineriais ir vadovais, vadybininkais ir projektų vadovais…
- Reklamos ir leidybos įmonių naujienos…
- Informaciniai straipsniai apie reklaminės veiklos subtilybes...

Taip pat Jūsų dėmesiui pristatome patogią įmonių duomenų bazę, kurios struktūra padės Jums greitai surasti dominančią informaciją apie siūlomas reklamos ir leidybos paslaugas Lietuvoje:

„Reklamos įmonės“
Čia pateikiamos įmonės, dirbančios reklamos paslaugų sferoje, teikiančios platų  paslaugų asortimentą – nuo logotipo sukūrimo iki reklaminės kampanijos ir strategijos planavimo. Nuo idėjos iki galutinio visų Jūsų problemų sprendimo šiame tikrai sudėtingame reklamos pasaulyje.

„Interneto paslaugos“
Šiandien internetas toks pat įprastas reiškinys kaip ir mobilus telefonas. Taigi šiame skyriuje Jūs surasite įmones, teikiančias įvairias paslaugas virtualios realybės platumose – nuo hostingo ir adresų registravimo iki internetinių tinklalapių kūrimo.

„Spaustuvės“
Tai skyrius skirtas išskirtinai spaustuvėms. Juk būtent ten spausdinami gražūs, spalvingi žurnalai ir bukletai, plakatai ir kalendoriai. Dirbantiems leidybos paslaugų sferoje pranešame, kad spaustuvės pas mus nurodo savo spaudos įrangos galimybes, maksimalius spaudos ir popieriaus formatus, greitį bei specializaciją. Tai tikrai sutaupys Jūsų darbo laiką!

„Laikraščiai ir žurnalai“
Tuo  lyg ir viskas pasakyta?! Tačiau... Turbūt ne kartą susidūrėte su problema, kai norėdami patalpinti savo reklaminį skelbimą, turite kelis kartus paskambinti skirtingais telefonų numeriais, kol būnate nukreipti ten ,kur jums reikia. Pas mus ilgai ieškoti nereikės – telefonų numeriai tiesioginiai...

„Pakuotė“
Nuo reklaminių maišelių iki gofruotojo kartono pakuočių.
Sprendimai, dizainas, gamyba ir kt...

„Radijo stotys“
Lietuvos radijo stočių sąrašas bei reikiama kontaktinė informacija, būtina reklamos užsakymui.

„Televizija“
Patys įdomiausi ir mėgstamiausi centrinės, kabelinės ir regioninės televizijų kanalai bei
jų reklamos skyrių kontaktinė informacija.

„Programinė įranga“
Kompiuterinės programinės įrangos gamintojai ir atstovai. Jūsų įmonės darbui ir namų kompiuteriui.
Nuo programinės įrangos buhalterijai iki grafinių paketų reklamos verslui.

„Medžiagos reklamai“
Tai ne tik plastikinės plokštės ir lipni plevelė, bet ir komplektuojamosios medžiagos reklamos gamybai, dažai, šviestuvai ir kt.

„Galerija“
Čia galite pamatyti įdomių darbų ir reklaminių sprendimų nuotraukas, iškabas ir skydus, bukletus ir kalendorius, nuotraukas ir ... Užeikite!

Pagarbiai, “VisaReklama” kolektyvas.