Baneris viršutinis (478 x 060 px)

Automobiliu dazymas
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA
Pokalbiai „prie kavos puodelio” su...
Ar jums reikalingas lazeris? Dažniausia su žodžiu „lazeris“ asociacija siejasi su A. Tolstojaus romano „Inžinieriaus Garino hiperboloidas“ herojum inžinieriumi Garinu. O kaip teisingai pasirinkti lazerį? sužinoti...
 
2014-02-17 siuntiniai i anglija

Emigracija - neissemiama tema. Vis daugiau lietuvių ryžtasi gyventi užsienyje. Galime juos smerkti, galime juos palaikyti, bet faktas yra faktas. Kai tautiečiai išvažiuoja į Norvegiją ar Daniją - jie greičiausiai grįš dėl to, kad kalbos barjeras yra pakankmai didelis.

Jei išvažiavo į Angliją ar Airiją kalbos barjeras nebėra toks didelis. Vienintelis barjeras lieka - automobilių eismas priešinga kryptimi. Bet kadangi mes gabesni vairavimui nei kalboms tai lengviau išmokti važiuoti kaire kelio puse nei kalbėti norvegiškai.

Kadang Anglijoje daug laikinų emigrantų ir nemažai pastovių gyventojų lietuvių palaikančių ryšius su likusiais Lietuvoje labai aktuali pasidaro transporto problema. Bet visas tokias problemas sutvarko rinka. Yra paklausa - bus ir pasiūla. Tam įsteigtos pigių skrydžių bendrovės, o privatūs vežėjai teikia keleivių, automobilių ir siuntininių pervežimo paslaugas. Siuntiniai i Anglija privačių vežėjų pristatomi savaitės bėgyje. Jų paslaugos daug lankstesnės nei didžiųjų siuntų tarnybų ar pašto. Nėra griežto siuntos dydžio ar svorio limito. Dėl visko galima susitarti.

Čia jau yra didelis firmų pasirinkimas ir didelė kainų bei paslaugų įvairovė. Vieni - apmokestina kilometrus, kiti - svorį, treti - ima fiksuotą mokestį už "tašę". Ir tik Jūsų pačių reikalas kiek visko į ją sugebėsite sutalpinti. Ar toks būdas saugus? Ir taip ir ne. Dažniausiai nepasirašomi jokie dokumentai, bet vežėjais galima apsitikėti, nes siuntas jie vežioja daugybę metų ir siuntos "pradanginimas" jiems reikštų vardo susigadinimą. Dėl to jie nerizikuos. Tačiau siuntos gali sulūžti, sudužti ir t.t. Nes į mikriukus stengiamasi sutalpinti kuo daugiau siuntinių. Dėl to per kelionę iš Anglijos jie gali nukentėti. Dėl to rekomenduojame siuntas pakuoti į minkštą audeklą ar burbulinius maišelius, o vertingų ir trapių daiktų tokiu būdu nesiųsti apskritai.

2010-02-12 - Picos i namus Kaune
Gyvenate Kaune ir užsimanėte picos? Ką daryti? Variantų išties nemažai... Pirmas variantas - sėdate į automobilį ar pėsti einate iki... daugiau >>>

PATALYNE

Poliravimas