Baneris viršutinis (478 x 060 px)

Automobiliu dazymas
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA
Pokalbiai „prie kavos puodelio” su...
Ar jums reikalingas lazeris? Dažniausia su žodžiu „lazeris“ asociacija siejasi su A. Tolstojaus romano „Inžinieriaus Garino hiperboloidas“ herojum inžinieriumi Garinu. O kaip teisingai pasirinkti lazerį? sužinoti...
 
2010-02-12 Picos i namus Kaune
Gyvenate Kaune ir užsimanėte picos? Ką daryti? Variantų išties nemažai... Pirmas variantas - sėdate į automobilį ar pėsti einate iki artimiausio prekybos centro. Jame rasite bent jau šaldytų picų, o didesniuose ir picerijų kepančių picas vietoje. Didžiuosiuose pramogų centruose rasite picerijas Can Can, Charlie, Cili ir t.t. Jos dažnai gali pasiūlyti geras picų kainas, nes dažnai organizuoja akcijas, pigesnių variantų galima rasti perkant akcijines prekes. Jos leidžia užsisakyti ir maistą į namus.

Klausimas nėra objektyvus. Jei visiems patiktų vienodos picerijos tai visi ten ir apsipirktume. Tad pagal ką pasirinkti piceriją? Variantų yra išties nemažai. Visiems aktualu - picos Kaina ir skonis. Tačiau yra ir nemažai kitų faktorių - pristatymo sąlygos (greitis, kaina), picos iškepimo laikas, padažų pasirinkimas ir skonis, picos pado storis, meniu dydis.

Kai kurios picerijos norėdamos pritraukti naujų klientų ar išlaikyti esamus išties neriasi iš kailio - siūlo firmines picas kurių nerasite niekur kitur. Kitos sukuria savus padus. Pvz Picerija "Picukė" gamina firmines amerikietiškas picas kurių padas būna iš dviejų dalių, o tarp jų būna tarkuotas sūris. Mažosios picerijos leidžia daryti picas per pusę - pusę vienokios rūšies ir pusę - kitos rūšies picos. Tokiu atveju mokate tik už vieną picą, o pargaujate dviejų skirtingų skonių picų. Picas į namus pristato vairuotojai už sutartą mokestį. Dažniausiai jis būna nedidelis įstaigoms esančioms šalia picerijos ir pakankamai didokas jei reikia vežti į kitą miesto dalį (be to ir pati pica atšąla kol lėtesnis vairuotojas ją atveš). Bet didesniuose miestuose dėl to problemų nekyla - picerijų Kaune galima rasti kiekvienoje miesto vietoje tad visiškai nebūtina užsisakinėti iš kitos miesto pusės. O jei jau užsimanėte picos iš kitos miesto pusės - rekomenduojame patiems nuvažiuoti ir ją pasiimti ar suvalgyti vietoje.


PATALYNE

Poliravimas